VÍTEJTE U
MY MALTESE


Button
ÚVOD
Button
MY_MALTESE
Button
PŘÍSPÉVKY
Button
RODOKMEN
Button
JMÉNA
Button
INZERCE
Button
GALÉRIE
Button
ODKAZY
Button
KNIHA_NÁŠT
Button
MAPA_NÁŠT
Button
KONTAKT

Ank

Scarab

Ank

Scarab

AnkScarab
 

Ank

Scarab
 

Ank


Záměr těchto stránek je sloučit všechny obdivovatelé maltézáčků kdekoliv za účelem sdílení zážitků, ať jsou šťastné, smutné, vtipné, vzrušující správy nebo události s ostatními chovateli či majiteli. Novinky, Příspěvky či komentáře můžete zasílat na uvedený e-mail, po případe lze navštívit Knihu Návštěv.  Nepohrdáme Maltézáčky bez PP, všichni jsou u nás vítáni a budeme rádi, zanecháte-li vlajku na naší Mapě Návštěv.  Můžete také podat nekomerční inzerát do naší Mini Inzerce která je určena pouze pro maltézáčky.

MyMaltese jsou webové stánky osobního charakteru a informace zde obsažené jsou pouze pro účel těchto stránek.  Pro odborné rady prosím navštivte stránky které se věnují specifickému předmětu.  Veškeré komentáře jsou výhradně názorem autora.

Pro informace o mini maltézáčcích klikněte zde: Pearls_Of_Cleopatra

Pro informace o maltézáčcích a dětech klikněte zde: Pearls_Of_Cleopatra

Jak se to vše přihodilo:
Maltézáčky jsem obdivovala od jak živa a můj sen byl vlastnit ně kdy jednoho který se ke mě přitulí. Zdálo se, jak utíkali roky, byl vždy ně jaký důvod který zabránil pořídit si maltézáčka například: a) bydlení v bytě ve kterém si majitel nepřál zvířata, b) finance, c) Děti ještě moc malé, d) zaneprázdnění pracovní povinností, atd. Jednoho dne nečekaně můj manžel přečetl inzerát z novin a ihned jsem chovatelce zavolala.  Tehdy mi nezáleželo na tom zda má pejsek PP nebo nemá.  Neměla jsem v úmyslu věnovat se výstav a chovu.
Nyní když si vše promítnu zpětně, jsem přesvědčená, že osud rozhodně zde sehrál svojí roli a ovlivnil události.  Věřím, že vše co se událo se přihodilo ve správném čase a na správném místě.

A do budoucna:

Budoucnost nelze předpovídat avšak náš záměr je, chovat zdravé výstavní maltézáčky prvotřídní kvality.
Získala jsem Snow-White před několika lety jako osmitýdenní.  Ačkoli byla hyperaktivní a skoro nikdy se neměla čas ani najíst (jen uždibovala když šla kolem misky), bylo to velice hodné a poslušné štěňátko a bylo mi stále po boku. Večer se í nestýskalo po mamince a jako většině štěňátkům.  Zalezla si do svého košíčku u mé postele a spala až do rána.  Ačkoliv má Snow-White svojí hlavu, dnes je to jemná dáma s delikátními způsoby.

Ramses zase nebyl tak aktivní jako štěňátko, ale byl stejně tak roztomilý. Má velice hustou srst a i když mi dlouho trvá vyčesat ho,snáší česání trpělivě.  Nemá z ničeho strach a docela rád by zaútočil na větší psi kdyby cítil nebezpečí.  I když je někdy trochu nemotorný, má velice romantické a něžné vlastnosti a svými gesty a pohledem dokáže jasně komunikovat.  Jako opravdový gentleman si raději ustele jinde než aby vyháněl kočku z košíku.

Poté přišla Cleopatra  čerti s ní šijí celí den.  Je neobyčejně aktivní a nepřetržitě vše reorganizuje, je rázná a vyžaduje respekt, inteligentní a velmi rychle pochopí co se od ní očekává.  Rutina jí vyhovuje a velmi rychle připomene opomenuté detaily.  Jméno se na ní hodí.  říká se, že historie se opakuje.

V první polovině roku 2009 se Snow-White narodila 4 štěňátka, 3 fenky a jeden pejsek.  Jedna fenka se mezi nimi vyjímala, ne jen že byla velmi hezká ale i svojí nádhernou osobností.  Nešlo odolat a tak Sha'Uri zůstala u nás již navždy.

Scarab     Ctěte dál     Scarab
           Archiv

MyMaltese Pokračování_1
MyMaltese Pokračování_2
Příspěvky 2016
Příspěvky 2015
Příspěvky  2014
Příspěvky 2013
Příspěvky 2012
Příspěvky 2011
Příspěvky  2010
Příspěvky 2009
Příspěvky 2008
Příspěvky 2007
Cleopatra  
Ramses
Shauri  
Snow-White
Photo_Galérie2
Photo_Galérie3
Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank