MY MALTESE
POKRACOVANI_2


Button
ÚVOD
Button
MY_MALTESE
Button
PŘÍSPÉVKY
Button
RODOKMEN
Button
JMÉNA
Button
INZERCE
Button
GALÉRIE
Button
ODKAZY
Button
KNIHA_NÁŠT
Button
MAPA_NÁŠT
Button
KONTAKT

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

 Jak přijdete na to, že jste závislí na maltézáčcích:
Obrazek Když máte doma víc hraček, pelíšků a oblečků než-li mají ve zverimexu.
 Obrazek Když si pamatujete jména maltézáčků jiných majitelů ale jejich jména ne.
 ObrazekKdyž Vaše rodiče k Vám chodí hlídat místo dětí psi.
  ObrazekKdyž máte víc fotografií Vašich miláčků než-li celé Vaší rodiny.
  ObrazekKdyž začnete z kapes vytahovat mašličky a balíčky místo vizitek.
 ObrazekKdyž místo nedělního oběda koupete psi.
 Obrazek Když přestanete navštěvovat přátelé a čas raději věnujete maltézáčkům.
  ObrazekKdyž dáte přednost maltézáčkům v posteli nežli partnerovy.
   ObrazekKdyž koupelnu zaplňuje drahá psí kosmetika a Váš šampon je jeden s nejlevnějších na trhu.
 Obrazek Když si během zimní procházky schováte maltézáčka pod kabát.
 Obrazek Když zjistíte, že většinu času brouzdáte po internetu a vyhledáváte stánky maltézáčků místo abyste dělali něco konstruktivního.

Dobrá výživa je nezbytná v jakémkoli věku, aby maltézáček byl v nejlepší kondici.
Maltézá čci by měli navštívit salónek pro úpravu psů alespoň jednou za tři měsíce, podle toho,jak rychle roste srst. Najít nejvhodnější upravovatelku může být těžké.  Nejlepší upravovatelky jsou ty, které sami chovají maltézáčky a které nepřijmou více nežli dva pejsky od stejného majitele na jednou.

Získání a přivezení nového štěňátka domů by měla vždy být vzrušující a štastná událost, jak pro noho majitele, tak i pro štěňátko a je třeba brát ohled na to, aby štěňátko nebylo ve velkém stresu. Z opačného pohledu, rozmazlování může mýt opačné následky.  Jak je již uvedeno, shromaždování spoustu informací před tím nežli  štěně přineseme domů je velmi užitečné.  Některé zdroje na internetu však mohou být zastaralé a proto je vhodné zkontrolovat kdy byli stránky naposled obnovené.

ři výběru štěňátka je nutné být ostražití.  Dobré zdravý a kvalita by měla být prioritou a upřednostňovat nízkou cenu.  Není doporučeno pořizovat štěňátko od chovatelů, kteří se nabídnou přivést na předem domluvené místo pokud nebyla příležitost pejska vidět předem.  Velká pravděpodobnost je, že a) štěňátko nebude žít dlouho, b) není čistokrevné, c) pochází z chovu kde podmínky jsou otřesné.

Štěňátka by neměla opouštět svou matku dříve, nežli mezi 8 a 12 týdnem stáří.  Během posledních týdnů se maličké  hodně učí od své maminky a také od ostatních psů a zvířat, a socializují s lidmi.  V důsledku odchází k novým majitelům nebojácné, dobře socializované a většinou první noc netesknou po mamince.  Pro chovatele je tento čas také velmi důležití.  Má příležitost pozorovat jak se štěňátka vyvíjí a rostou ve smyslu zdraví, kvality a charakteru a jsou schopni novým majitelům sdělit co nejvíce informací.

Štěňátka jsou jako malé děti a je nezbytné učinit opatření zabraňující nebezpečí. Snažte se vyvarovat štěňátko nechávat doma prvních pár dní samotné.  Již oddělení od maminky a sourozenců je pro štěně traumatický zážitek.
 
Štěňátka milují hračky a potřebují svůj vlastní pelíšek kde se mohou v klidu stulit. 
Snow-White mi v noci spí za hlavou na polštářiale přes den ráda odpočívá ve svém vlastním pelíšku kde ví, že jí nikdo nebude obtěžovat.

Ramses nemá rád vššky, cítí se jistěji ve svém vlastním pelíšku.  Cleopatra není zas tak vybíravá.  Hodí se jí cokoliv. Sha'Uri preferuje siestu našemu boxerovi na zádech v noci se stulí k jedné s fenek, aben nejlépe ke mě.

Chovatel vždy velmi rád podá informace o složení stravy a veterinární péči.  Ostatní - domácí všchova a všcvik záleží pouze na na novém majiteli.  Prošli jsme si mnoha zkouškami a omylů s našim prvním maltézáčkem a učíme se neustále.           Archiv
MyMaltese Pokračování1
MyMaltese Pokračování 2
Příspěvky 2016
Příspěvky 2015
Příspěvky 2014
Příspěvky 2013
Příspěvky 2012
Příspěvky 2011
Příspěvky 2010
Příspěvky 2009
Příspěvky 2008
Příspěvky 2007
Cleopatra  
Ramses
Shauri  
Snow-White
Photo Galérie2
Photo Galérie3

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank

Scarab

Ank